ROBINSON CRUSOE 389

ROBKART 500 TL
ROBKART 1000 TL
ROBKART                TL


ROBKART NEDİR?
- Karşılıklı iletişim kolaylığı sağlamak için tasarlanan RobKart, Robinson Crusoe 389 ve Gon Çizgi Roman kitabevleriyle www.rob389.com’da geçerli kendini tanıtım aracıdır.
- RobKart sahipleri önceden ödedikleri tutarı alışverişlerinde tamamen ya da kısmen kullanarak o sırada uygulanan avantajlardan yararlanarak harcayabilir, kartlarına dair tüm işlemleri –kredi sorgulama, kredi yükleme, hediye çeki alımı, yeni kart talebi, kayıp bildirimi vb- e-posta ya da telefonla yapabilirler.
- RobKart özel kampanyalar ve ayrıcalıkların düzenli olarak duyurulmasını sağlar, her türlü etkinlikte önceliklidir.

NASIL EDİNİLİR?
- RobKart’ınızı telefonla arayarak ya da Robinson Crusoe 389 ve Gon Çizgi Roman kitabevleri’ne uğrayarak dolduracağınız bir form aracılığıyla edinebileceğiniz gibi www.rob389.com adresinden kitap satın alır gibi de edinebilirsiniz.
- Ödeme işlemi tamamlandığında RobKart’ınız aktif hale getirilerek kullanıma açılacaktır.
- RobKart’ınızı www.rob389.com adresinden yapacağınız alışverişlerde de kullanmak istiyorsanız bunu başvuru sırasında ya da sonrasında belirtmeniz yeterli olacaktır.

NASIL HEDİYE EDİLİR?
- RobKart'ı bir başkası adına da alabilir, hediye edebilirsiniz.
- İnternet sitesinde hediye etmek istediğiniz RobKart’ı sepete ekleyip sepeti açtığınızda kırmızı harflerle ''hediye etmek istiyorum'' ibaresini tıklayarak ve hediye edilecek kişinin bilgilerini ve teslimat adresini girerek işlemi devam ettirebilirsiniz.
- Fiili olarak dükkânlara geldiğinizde doldurulması gereken form için görevli arkadaşlar yardımcı olacaklardır.
- -posta ya da faks yoluyla da RobKart başvuru formu edinebilirsiniz.

NASIL KULLANILIR?
- RobKart’ınızı İstiklal Caddesi üzerindeki ve Salt Beyoğlu ile Salt Galata içindeki Robinson Crusoe 389 kitabevleriyle Gon Çizgi Roman kitabevinde kasada göstererek doğrudan ödeme aracı olarak kullanabilirsiniz.
- Görevli, satın almak istediğiniz ürünler için RobKart sahiplerine özel indirimler uygulayarak fatura düzenleyecek ve tutarı hesabınızdan eksiltecektir.
- Hesabınızın yeterli olmaması halinde isterseniz yeni yükleme yaparak ödemenizi tamamlayabilir isterseniz de aradaki fark için diğer ödeme araçlarını kullanabilirsiniz.
- RobKart’ınızı www.rob389.com adresinden yapacağınız alışverişlerde kullanırken ödeme seçeneklerinden RobKart’ı seçmeniz gerekecektir. Siparişiniz ulaştığında bakiye kontrolünüz yapılarak onay işlemi gerçekleştirilecektir.